ЄБРР готовий інвестувати в Україну

ЄБРР готовий інвестувати в Україну

ЄБРР прогнозує обсяг своїх інвестицій в проекти в Україні в 2013 році на рівні 1 млрд євро, в тому числі в першому півріччі обсяг фінансування може скласти 500 млн євро.

Про це на прес-конференції повідомили директор департаменту зовнішніх і внутрішніх зв'язків ЄБРР (Лондон) Джонатан Чарльз і старший радник ЄБРР (Київ) Антон Усов.

За їх словами, із зазначеної суми 300 млн євро будуть інвестовані в системи безпеки атомних енергоблоків.

У 2012 році ЄБРР профінансував державних і приватних проектів в Україні більш ніж на 900 млн євро, більша частина проектів реалізована в агропромисловому комплексі (на 220 млн євро) і в регіональному муніципальному сегменті.

На думку представників ЄБРР, в Україні вимагає реформування система державного контролю приватного бізнесу, система державних закупівель, ціноутворення в державних монополіях, програма субсидування галузей економіки, система оподаткування, правила та ставки митних зборів.

На думку Чарльза, лояльність інвесторів залежить від багатьох причин, в Україні необхідно не просто заявляти про реформи, а імплементувати їх.

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Інформаційна служба порталу Укрбізнес
(основний офіс)

43000, Україна, Волинська, Луцьк, Стрілецька, будинок 4
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create