Новий рік усе ближче, а часу для вибору подарунків рідним та колегам усе менше й менше. А так хочеться, щоб подарунок символізував наступаючий 2011 рік, приніс справжню радість, а не просто припадав пилом на полиці.

До вибору подарунка варто підійти вкрай обережно й уважно. Адже ви повинні догодити не лише людині яку обдаровуєте, а й символу наступаючого року.  Що ж можна дарувати у 2011?

Оригінальний, завжди вдалий і бажаний, теплий і добрий подарунок - це пухнастий, справжній, вовняний, в клітку, смужку, якого завгодно кольору плед. Багато років цей подарунок буде викликати позитивні емоції і створювати затишну атмосферу.

Корисні подарунки коханій людині: гаманець чи портмоне для прав, стильна ручка (до речі, і у Паркера є економічні варіанти, а якщо ваш коханий спілкується в бізнес-колах, йому це необхідно), щоденник на новий рік, візитниця, кишеньковий ліхтарик.

Романтичні подарунки:  сертифікат на ... що завгодно, від вечері в ресторані, до польоту на повітряній кулі, голосова листівка з вашим привітанням, пазл з вашим або спільним фото, торт на замовлення з цікавим написом, "полуничне послання" (коробка з полуницею в шоколаді, де на кожній полунички написано по букві).

Прикольні подарунки: чарівне яйце, з якого проростає рослина з написом на листку (наприклад, "я тебе люблю"), брелок з живою рослиною всередині (щоб вчився доглядати за вихованцями, починати треба з малого), аквамір - маленький акваріум, де живуть карликові креветки, мишка для комп'ютера, розписана під хохлому, настільна нафтова вишку, яка-небудь настільна гра ( щоб можна було весело проводити вечори з друзями, згадавши дитинство), сірниковий коструктор.

Подарунки з побажанням багатства: знову ж таки підійде нафтова вишка, грошове дерево - живе або з монетками, китайська жаба з монетою в роті.

Найскладніше вибрати подарунок для родичів старшого віку. Адже у них своя сформована великим життєвим досвідом психологія. Презент для них має бути приємним та корисним.

Це може бути: тепла хустка, вовняний плед на ліжко, в який можна закутатися перед телевізором, м'які домашні капці, електрична грілка, бальзам на травах, набір трав'яних чаїв, кухоль з фото онуків. А також можна зробити книжку-альбом під назвою "наша сім'я", де зображено генеалогічне древо, з місцями для фото і описами життя кожного з предків і членів сім'ї. Отримавши такий подарунок,ваші родичі не сумуватимуть довгими зимовими вечорами.

Кожна жінка зрадіє  м'якій іграшці та величезному букету квітів. Більш глобальні варіанти - подорож у теплі країни, предмети інтер'єру. Кохана дівчина із задоволенням прийме в дарунок нову шовкову сукню для сну або панчохи.

Якщо ви збираєтеся в гості до друзів і до новорічної ночі залишилося зовсім мало часу, найпростішим подарунком буде пляшка червоного вина до святкового застілля.За матеріалами інтернет-видань