У сучасних квартирах і приватних домоволодіннях особливою популярністю користуються просторі, створені зі смаком і такі, що передбачають багато місця для встановлення меблевого гарнітуру, міні-басейну або габаритної душової кабіни, пральної машини та інших важливих елементів ванні кімнати, суміщені з санвузлом. Сьогодні вже не вважається «комільфо» наявність в розкішних апартаментах крихітного туалету та ванної трохи більшої площі, тепер комфорт і раціональне розміщення меблів і сантехнічного обладнання стоять на першому місці, а якісні облицювальні матеріали виступають з ними в парі, вважаються гарантом чистоти, затишку і довговічності.

Об'єднання в один простір двох сусідніх приміщень тягне за собою питання - як зруйнувати непотрібні межі, зберегти головну дизайнерську ідею і не зайняти площу важкими  для сприйняття предметами, що пригнічують погляд і крадуть вільне місце? Тобто розширити межі ванної кімнати, домогтися в ній гармонійної обстановки і привнести штрих авторської роботи.

З перерахованими завданнями майстерно справляються колекції іспанської плитки Almera Ceramica. Причому однаково цікаво і свіжо виглядають як приглушені, так і насичені відтінки кахлю з колекцій Melbourne, Urbis, Fino - милі пейзажі, соковиті натюрморти, квіти та візерунки. Ознайомиться з цінами на них, докладним описом і фотознімками завжди можна в інтернет-магазині AllCeramic.com.ua.