Промо-Статті

Викрадаючи мрію: погляд закордонних ЗМІ на події в Україні

02 грудня 2013 в 10:20
 
Віктор Янукович краде надію українців на європейське майбутнє...
 
 

12 кращих сайтів жовтня на платформі ub.ua

12 листопада 2013 в 09:07
 
12 кращих оформлень підприємств, що були реалізовані на платформі порталу у жовтні 2013 року.
 
 

Ваше місце під сонцем у бізнесі

28 жовтня 2013 в 09:37
 
Кожен власник бізнесу і ТОП-менеджер стикається з проблемою вибору та балансу. Потрібно розставляти пріоритети і знаходити компроміси між інтересами замовника та своєї компанії, між своїми планами та планами бізнес-партнера. А ще потрібно приділити увагу близьким. Тому як керівникові досягти гармонії в житті присвячений тренінг-інтенсив «Архітектура сили: краще місце під сонцем».
 
 

Заробляти на відпочинку? Легко! Для власників бізнесу та ТОП-менеджерів

22 липня 2013 в 11:50
 
Тренінг-інтенсив «Архітектура сили: краще місце під сонцем» спеціалізований і спрямований на Вас, власників бізнесу та ТОП-менеджерів. Адже саме Ви Є лідером і входите до групи ризику. Саме Ви найбільше схильні до емоційних стресів, тому що на вас лежить найбільша відповідальність за вашу справу.
 
 

Робота над розширенням меж ванної кімнати

08 липня 2013 в 12:31
 
Сьогодні вже не вважається «комільфо» наявність в розкішних апартаментах крихітного туалету та ванної трохи більшої площі, тепер комфорт і раціональне розміщення меблів і сантехнічного обладнання стоять на першому місці, а якісні облицювальні матеріали виступають з ними в парі, вважаються гарантом чистоти, затишку і довговічності.
 
 

Євро-2012: проекти і рішення, за які не соромно

19 червня 2012 в 12:23
 
Підготовка до Євро-2012 проводилась не тільки на рівні швидкого спорудження стадіонів, ремонту доріг і безглуздого вивчення англійської мови нашими правоохоронними органами. Було і, на щастя, залишається багато позитивних фактів, що сприятливо вплинуть на імідж України.
 
 

«Дата Дот» - необхідність чи формальність?

03 березня 2012 в 11:16
 
Обґрунтовано необхідність введення на території України додаткового маркування транспортних засобів шляхом нанесення на певні місця транспортного засобу (близько 40 місць) методом «Дата Дот».
 
 

Вберегти авто допоможе маркування "DataDot"

23 лютого 2012 в 12:25
 
Перспективи використання та можливості впровадження в Україні додаткового маркування транспортних засобів методом «ДатаДот» з метою протидії незаконному заволодінню транспортними засобами.
 
 

Валентин Цейко: Ми не обіцяємо, а виконуємо!

12 січня 2012 в 14:58
 
Якщо ви читаєте цей матеріал, то напевне неодноразово чули про портал «УкрБізнес», а, можливо, є його клієнтом чи активним користувачем. Навіть якщо ви натрапили сюди випадково, радимо лишитись на сторінці як мінімум до останніх речень. Цього разу ми поговоримо не про специфіку роботи соціальної мережі для бізнесу ub.ua, а дізнаємось, що таке «УкрБізнес» зі сторони користувача — фірми, яка зареєструвалась на ресурсі і має намір побачити результат від вкладених коштів у рекламу в інтернеті.
 
 

Інтернет-сайт - нове обличчя бізнесу

22 грудня 2011 в 15:16
 
Всього лише десять років тому ноутбук і комп'ютер були предметами розкоші і заздрості, а зараз складно уявити сучасну людину без цих благ цивілізації і технічної революції. Світ бізнесу взагалі не може обходитися без комп'ютера, підключеного до Інтернету. Робота через Інтернет і віддалено стала звичним явищем. Багато бізнесменів мають не тільки солідні фірми, а й розкручують або вже розкрутили свій бізнес на Інтернет сайтах.
 
 

Сучасні, модні і пунктуальні або знову про годинники

22 грудня 2011 в 14:40
 
Ми живемо в сучасному світі електроніки та високих технологій, пов'язані з ними і навіть залежимо від них щохвилини. Ми вже не уявляємо собі життя без мобільного телефону і комп'ютера. Мобільні телефони замінили нам живе спілкування, стаціонарні телефони і полегшили наше життя.
 
 

«Інтерфрахт» - перевезення будь-якої складності

12 грудня 2011 в 14:26
 
Незважаючи на трагічні події 90-х років минулого століття, Чеченська республіка розвивається і стає частиною цивілізованого суспільства. З того часу було дуже багато модернізовано та реконструйовано.
 
 
 
 

Контакти

Інформаційна служба маркетплейсу Ub.ua
(основний офіс)

43000, Україна, Волинська, Луцьк, Стрілецька, будинок 4
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create