Вибираємо подарунок на день народження найкращого друга

День народження друга – це особливе свято не тільки для винуватця торжества, але і для Вас. Найкращий друг – це людина, з якою Ви напевно пройшли безліч перешкод і перешкод, людина, з якою ділилися найсокровеннішими таємницями і думками. Він саме той, з ким дружба перевірена роками, хто прийде на допомогу в скрутну хвилину і підставить своє плече. Саме тому найкращий друг заслуговує найкращого подарунка, який тільки можна знайти.

Однак щороку ми стикаємося з однією і тією ж проблемою: як вибрати прикольний подарунок на день народження другу? Багато хто скаже, що тут немає нічого складно, просто потрібно трохи подумати. Але коли справа доходить безпосередньо до вибору чергового подарунка, всі хороші ідеї ніби випаровуються з голови. Здавалося б, що ти знаєш людину краще, ніж самого себе, тому точно повинен знати, що йому піднести як презент. Якщо осяяння так і не прийшло, рекомендуємо ознайомитися з порадами, які допоможуть вибрати дійсно цікавий і гідний подарунок.

Основні поради щодо вибору подарунка

Насамперед хотілося б підкреслити, що подарунок – найкращий спосіб виразити свої дружбу, показавши важливість присутності товариша у Вашому житті. Тому дуже важливо ретельно вибирати презент, визначивши основні напрямки, в яких необхідно зосередити пошуки.

Перший момент, який обов'язково потрібно враховувати, – захоплення і вподобання друга. Кому, як не Вам, краще знати, як він проводить свій вільний час і що в житті приносить йому задоволення. Це і є ключ до успіху. Поміркувавши кілька хвилин про хобі друга, швидше за вирушайте в магазин за подарунком.

Подарунок повинен бути підібраний конкретно для Вашого друга, відповідати його бажанням. Такий презент однозначно сподобається адресату, оскільки буде вказувати на те, що Ви доклали максимум зусиль. Удвічі особливим подарунок стане, якщо він буде якось пов'язаний з пережитими разом подіями, нагадуючи про ті незабутні емоції та почуття, що переповнювали вас в той момент.

Порада друга, і стосується вона практичності. Оскільки адресат є найкращим другом, він найменше очікує отримати від вас різні непотрібні статуетки, аксесуари та інші дрібнички, які будуть служити лише «пилозбірниками» на полиці. Такі подарунки зазвичай дарують малознайомі люди. Обов'язково враховуйте це правило, вибираючи тільки корисні, практичні речі, використання яких може зробити трудові будні трохи легшими.

Безсумнівно, під час вибору презенту потрібно враховувати особливості характеру друга. Хтось енергійний і веселий, хтось серйозний і замкнутий. Все це відіграє особливу роль, впливаючи на те, яким повинен бути презент. Оптимісту й гумористу відмінно підійдуть різні приколи та розіграші, що у випадку з людиною з протилежним характером може зробити подарунок марним і безглуздим.

І останнє, дуже важливо не скупитися і вибирати дорогі й якісні подарунки, оскільки поганий зовнішній вигляд презенту може зіпсувати враження від нього. Не шкодуйте грошей, а тим паче сил, і ви будете раді побачити усміхнене обличчя свого найкращого друга.

Що стосовно розваг?

Тут головне не вибирати подарунок, який подобається саме Вам. Хорошим варіантом такого виду презенту є ігрова приставка, за якою в компанії можна провести годинку-другу. Чудовим способом привітати друга є придбання квитків на концерт улюбленої музичної групи або матч улюбленої команди. Відмінно провести час на свіжому повітрі допоможуть подарункові сертифікати на командну гру в пейнтбол, страйкбол, лазертаг. Також можна подарувати настільні ігри, наприклад всім відому монополію.