Босоніжки для дівчаток

Літо не за горами, і сонце буде світити і лоскотати пальці вашої дитини в босоніжках. Ми зібрали для вас кілька порад, щоб вам було легше знайти відповідне взуття. Кожна дитина унікальна і має різні потреби, через що складно зрозуміти, що шукати. Вам буде легше купити дитяче ортопедичне взуття, якщо ви будете спиратися на ось ці критерії:

1. Дихаючі матеріали важливі.
М'яка шкіра найзручніша для носіння. Босоніжки не з натуральних матеріалів не дозволяють ногам дихати, і дехто може відчути, що ноги опухли, що не дуже зручно.

2. Босоніжки для великих дівчаток. Відкриті босоніжки ідеальні для старших дітей, тому що у ніг більше можливостей для руху, а в спекотні дні у пальців повинно бути більше свіжого повітря. Коли у вашої дитини відкриті босоніжки, важливо звернути увагу на те, що ноги отримують достатню підтримку ременями.

3. Ширина босоніжок. Зверніть увагу на ширину босоніжок, щоб вони ідеально підходили для дитячих ніг. У них можна відрегулювати ремінці, щоб вони давали правильну підтримку.

4. Як доглядати за сандалями вашої дитини. Необхідно дбати не тільки про зимові черевики, а й про босоніжки протягом літа, щоб продовжити носіння на весь сезон. Ви можете видалити бруд вологою тканиною. Восковий або просочувальний спрей допомагає зберегти гарний вигляд босоніжок. За допомогою крему для взуття колір можна оновити. Для догляду за замшевими босоніжками ми рекомендуємо взуттєву щітку.

Як правильно вибирати босоніжки для дівчаток?

Щоб підібрати босоніжки, використовуйте тест великого пальця, щоб переконатися, що пальці вашої дівчинки не стикаються з внутрішньою стороною передньої частини босоніжок – між пальцями і початком босоніжок повинна бути ширина великого пальця. Крім того, перевірте, що ваш вибір правильний – варто поспостерігати, чи не ковзає нога у взутті. І завжди намагайтеся приміряти обидві туфлі.

Шкіряний верх. Спокуса купити гумові босоніжки для свого малятка або ці прозорі пластикові тапочки (навіть якщо вони чарівні) не варта того. Шкіра еластична і буде комфортніше відповідати нозі вашої дитини, плюс вона буде краще підтримувати ніжки; отож тримайтеся за шкіряне взуття, поки ваша дитина не стане школярем.

Ще один плюс? Шкіряні босоніжки будуть краще триматися, тому, якщо ноги вашої дитини не піддадуться швидкому росту, ви зможете проносити їх все літо, не витрачаючи більше грошей на нову пару босоніжок.

Варто вибирати якісні липучки. Важливо, щоб вони добре закріплювали взуття. Босоніжки для дівчаток з хорошими липучками з більшою ймовірністю залишаться на ногах вашого активного чада, і можна буде не переживати, що дитина впаде і через це пораниться.