Чому бізнесу варто інвестувати в якісні фото?

Приблизно 90 % читачів (споживачів) віддають перевагу матеріалам, які супроводжуються зображеннями. Ба більше, ілюстровані картинками і фотографіями тексти запам'ятовуються на 65 % краще! Про це потрібно пам'ятати всім, хто займається бізнесом, якщо, звичайно, ви хочете, щоб вас читали і пам'ятали. Де ж брати картинки на сайт, акаунти соцмереж, для реклами, презентацій і каталогів?

Багато хто спокушається стоковими зображеннями – що може бути простіше, ніж підібрати безкоштовні фотографії з відкритих ресурсів? Деякі фірми обходяться власними силами і періодично публікують знімки, зроблені звичайним смартфоном або аматорською фотокамерою. Але чи завжди доречні фотографії, зроблені недосвідченим фотографом, і чужі картинки з фотостоків?

Якщо зображення використовується для якоїсь спільної інформаційної статті або доповнення публікації про неформальне корпоративне свято, чому б і ні? Але, крім таких доморощених фотографій та зображень сумнівного походження, не завадить мати професійні знімки, зроблені в умовах фотостудії, – для аватарок, публікацій в солідних виданнях і презентаційних матеріалів. Звичайно, це обійдеться дорожче, ніж фотографії, зроблені одним з ваших співробітників. Але і результат буде незрівнянно кращим. Отже, перерахуємо 4 аргументи на користь інвестицій в професійні бізнес-фотографії:

1. Це зручно. Ті, хто вже намагалися проводити фотозйомки власними силами, знають, як це непросто. Потрібно придумати ідею і композицію, забезпечити хороше освітлення, знайти відповідні місце і ракурс. А ще необхідно зловчитися, щоб отримати чітке зображення, на якому керівник і/або співробітники будуть добре виглядати, і простежити, щоб не було ніяких «ляпів». Звернувшись в фотостудію, ви перекладаєте всі ці турботи на професійного фотографа. У фотостудії Lightfield не буде труднощів з вибору локації – до ваших послуг 14 приміщень, оформлених в різних стилях! Ретельно готуємо клієнтів до зйомок (над кожним героєм фотосесії чаклує візажист), а в кінці проводимо постобробку фотографій.

2. Це потрібно для публічних публікацій. Просто порівняйте зроблені вами знімки і студійні зображення – різниця очевидна, чи не так? А тепер уявіть, що на вашому корпоративному сайті ви розмістите чужі фото або знімки низької якості – що про вас подумають клієнти і партнери? Якщо хочете, щоб вас сприймали як серйозну солідну організацію, якщо бажаєте справити приємне враження, покажіть себе з кращого боку за допомогою професійних фотографій.

3. Це переконливо. Кожна фірма розповідає про високу якість своїх товарів, послуг і сервісу. Як же в це повірити, якщо на вашому сайті і в каталогах представлені «ліві» фотографії або зображення, що викликають сумніви в солідності вашої компанії та якості продукції? Замовивши фотозйомки в професійній студії, ви отримаєте унікальні фото, які представлять вашу компанію, бренд або персонал в найкращому вигляді.

4. Це ефективно. Це найголовніший аргумент. Якісні фото, зроблені в ході професійної фотосесії, підвищують впізнаваність бренду і лояльність користувачів, а отже, дають реальну економічну віддачу. Додайте в своєму акаунті в соцмережах оригінальну професійну фотографію – впевнені, її обов'язково помітять: поставлять лайки, залишать коментарі, відправлять своїм знайомим. У такий спосіб ви покращуєте свій імідж, підвищуєте впізнаваність і інтерес до компанії, просуваєте свій бренд – хіба не цього ви хочете?