Вибираємо подарунок на день народження найкращого друга

День народження друга – це особливе свято не тільки для винуватця торжества, але і для Вас. Найкращий друг – це людина, з якою Ви напевне пройшли безліч перешкод і складнощів, людина, з якою ділилися найпотаємнішими секретами і думками. Це саме той, з ким дружба перевірена роками, хто прийде на допомогу в скрутну хвилину і підставить своє плече. Саме тому найкращий друг заслуговує на найкращий подарунок, який тільки можна знайти.

Однак щороку ми стикаємося з однією і тією ж проблемою: як вибрати прикольний подарунок на день народження другу? Багато хто скаже, що тут немає нічого складного, просто потрібно трохи подумати. Але коли справа доходить безпосередньо до вибору чергового подарунка, всі хороші ідеї начебто випаровуються з голови. Здавалося б, що ти знаєш людину краще, ніж самого себе, тому точно повинен знати, що йому піднести як презент. Якщо осяяння так і не прийшло, рекомендуємо ознайомитися з порадами, які допоможуть вибрати дійсно цікавий і гідний подарунок.

Основні поради щодо вибору подарунка

Перш за все, хотілося б підкреслити, що подарунок – найкращий спосіб виразити свою дружбу, показавши важливість присутності друга у Вашому житті. Тому дуже важливо ретельно вибирати презент, визначивши основні напрямки, в яких необхідно зосередити пошуки.

Перший момент, який обов'язково потрібно враховувати, – захоплення і вподобання друга. Кому, як не Вам, краще знати, як він проводить свій вільний час і що в житті приносить йому задоволення. Це і є ключ до успіху. Поміркувавши кілька хвилин про хобі друга, швидше вирушайте в магазин за подарунком.

Подарунок повинен бути підібраний конкретно для Вашого друга, відповідати його бажанням. Такий презент однозначно сподобається адресату, оскільки буде вказувати на те, що Ви доклали максимум зусиль. Подарунок буде вдвічі особливим, якщо він буде якось пов'язаний з пережитими разом подіями, нагадувати про ті незабутні емоції та почуття, що переповнювали друга в той момент.

Порада номер два, і стосується вона практичності. Повірте, Ваш найкращий друг найменше бажає отримати різні непотрібні статуетки, аксесуари та інші дрібнички, які будуть служити лише «пилозбірником» на полиці. Такі подарунки зазвичай дарують малознайомі люди. Обов'язково враховуйте це правило, вибираючи тільки корисні, практичні речі, використання яких може зробити трудові будні трохи легшими.

Безсумнівно, при виборі презента потрібно враховувати особливості характеру друга. Хтось енергійний і веселий, хтось серйозний і замкнутий. Все це відіграє важливу роль, визначаючи те, яким повинен бути презент. Оптимісту і гумористу відмінно підійдуть різні приколи та розіграші, що у випадку з людиною з протилежним типом характеру може зробити подарунок марним і безглуздим.

І останнє: дуже важливо не скупитися і вибирати дорогі й якісні подарунки, оскільки невдалий зовнішній вигляд презента може зіпсувати враження від нього. Не шкодуйте грошей, а тим більше сил, і Ви будете раді побачити усміхнене обличчя свого найкращого друга.

Як щодо розваг?

Тут головне – не вибирати подарунок, який подобається саме Вам. Хорошим варіантом такого виду презенту є ігрова приставка, за якою в компанії можна провести годинку-другу.

Відмінним способом привітати друга є придбання квитків на концерт улюбленої музичної групи або матч улюбленої команди. Відмінно провести час на свіжому повітрі допоможуть подарункові сертифікати на командну гру в пейнтбол, страйкбол, лазертаг. Також можна подарувати настільні ігри, наприклад, всім відому монополію.

Всього лише трохи зусиль – і Ви порадуєте найкращого друга найкращим подарунком! На те вона і справжня дружба!