Якісні металопластикові двері від Фабрики Комфорту

На сьогоднішній день існує великий вибір вхідних, міжкімнатних, котеджних та інших дверей. Вибираючи якісні двері, звертайте свою увагу на їх довговічність і надійність. Ретельно перевіряйте, чи стійкі вони до зломів, холодів або шуму. При покупці дверей Ви повинні бути впевнені на 100 % в їх якості.

Основні характеристики металопластикових дверей

Двері з металопластику мають найкращі показники якості серед представлених на ринку дверей. Вони дуже популярні, це й не дивно, адже, якщо порівнювати з іншими дверима, у них є помітні переваги. Ці двері володіють такими найкращими показниками, як протизламність, тепло- і шумоізоляція, зносостійкість та індивідуальність.

Великим плюсом є те, що Ви самі можете спроектувати майбутній дизайн, а ми виготовимо їх згідно з проектом. Пластикові двері надійні, сучасні, а також:

Теплозберігаючі та шумоізоляційні. Виготовляються металопластикові двері з ПВХ-профілю, посиленого за допомогою сталевого армування. Багатокамерний ПВХ-профіль дозволяє металопластиковим дверям мати високі показники шумо- і теплоізоції.

Міцні і безпечні. Виготовлені з армованого профілю двері в поєднанні з противозломною фурнітурою  мають дуже хороший рівень стійкості і безпеки.

Стійкі до УФ-випромінювання. Металопластикові двері прекрасно переносять будь-яку погоду: будь то підвищена вологість або спека, прямі промені сонця і УФ-випромінювання. А їх водонепроникна здатність досягає класу 9А (відповідно до EN 12208). Ламінаційна плівка компанії Renolit, у випадку якщо двері в кольорі, стійка до вигорання і подряпин.

Довговічні. Виготовляють двері з ПВХ-профілю, що забезпечує тривалий термін зберігання і красивий первинний вигляд дверей у порівнянні з будь-якими іншими матеріалами. В цілому профіль може служити до п'ятдесяти років, а то й більше, а сама фурнітура витримує приблизно 20 тисяч циклів відкриттів/закривань.

Високофункціональні. Установка різної фурнітури, такої як дверні стопори, доводчики або різноманітні типи та види ручок, не складе великих труднощів, її можна встановити легко і швидко.

Стильні, з сучасним дизайном. Через велике розмаїття металопластикових дверей можна вдало комбінувати матеріали, колір, дизайн дверей, тобто Ви можете знайти двері на Ваш смак.

Прості в догляді. Доглядати за металопластиковими дверима не складно, а навпаки - дуже легко і просто. Досить періодично робити вологе прибирання поверхні двері і раз на рік змащувати фурнітуру.

Доступні для кожного. Металопластикові двері не дорогі і коштують набагато дешевше за броньовані або дерев'яні двері, тому їх може дозволити собі кожна людина.

 

Купити пластикові двері від Фабрики Комфорту Ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір якісних ексклюзивних дверей, виготовлених з німецького профілю Rehau на сучасному німецькому обладнанні. У нас Ви знайдете двері з ексклюзивним дизайном, які здивують Вас своєю красою, оригінальністю, простотою і зручністю у використанні.