TecDoc для бізнесу: навігатор на сайті автозапчастин

Система TecDoc - це визнаний експертами найкращий варіант для підбору аналогових запчастин. Передумовою для створення глобальної інформаційної бази стала стандартизація всіх автозапчастин - кожен різновид має свій унікальний номер.

У 1994 році багато німецьких виробників деталей зробили серйозний крок по оптимізації пошуку аналогів - створили спеціалізовану компанію TecDoc Informations System GmbH і розробили безпосередньо електронний інформаційний продукт.

Головним завданням було надати користувачеві інформацію про всі можливі альтернативи: досить ввести номер запчастини (або конкретизувати її іншим із запропонованих способів), щоб отримати весь список взаємозамінних варіантів.

Проект спочатку розглядався як комерційний: за право розміщувати інформацію про свою продукцію виробник вносить певну плату. До того ж власники встановили ряд жорстких вимог по інформаційній складовій позицій і достовірності наданих даних. Такий підхід відразу ж допоміг придбати репутацію надійного ресурсу: недобросовісні виробники просто не змогли пройти «ценз» або не захотіли витрачати зайві кошти. Безумовно, знайшлися і надійні виробники, які вважали такий спосіб просування нераціональним, але тисячі фірм відгукнулися на можливість взяти участь у глобальному ресурсі, який незабаром зайняв лідируючі позиції в автомобільному бізнесі.

Google for the Aftermarket

TecDoc об'єднує мільйони різних аналогових запчастин, призначених для ремонту і обслуговування легкового та вантажного транспорту. Саме це послужило тому, що користувачі за аналогією з найпопулярнішою в Інтернет пошуковою системою назвали його «Google for the Aftermarket».

На сьогоднішній день TecDoc широко використовується як основний каталог при розробці інтернет-магазинів автозапчастин, а фахівці з маркетингу переконані, що без нього успішний бізнес збудувати не вийде.

За десятиліття роботи ресурс постійно вдосконалювався: були впроваджені універсальні підходи щодо визначення артикулів, формування лінійок і дієві методи пошуку взаємозамінних альтернатив. Сьогодні інформаційна база повністю відповідає стандартам CLEPA Європейського Союзу Постачальників Автомобільних запчастин (European Union of Automobile Parts Suppliers) і рекомендується цією організацією як універсальні і вичерпні за повнотою каталоги.

Ключові переваги TecDoc

Уже на етапі розробки основний орієнтир був зроблений на потенційного клієнта ресурсу. До речі, як і участь виробників, доступ до каталожної базі для користувачів - платний. Серед основних споживачів інформації про аналогові запчастини:

- дилери;
- автомобільні сервіси;
- оптові і роздрібні продавці;
- спеціалізовані транспортні підприємства;
- різні категорії автомобілістів.

TecDoc відрізняє простота пошуку і можливість інтеграції з різними онлайн сайтами (в першу чергу - з електронними магазинами). За своєю структурою - це велике дерево пошуку, яке дає можливості підбору за різними ключовими параметрами: від марки і моделі авто до групи по призначенню і найменування деталі. Продумана і реалізована система кросів дозволяє швидко визначити і надати в результатах всі можливі альтернативи.

Серед інших переваг:

- достовірні описи від виробника з супроводом фотографіями (схемами);
- оперативне оновлення актуальними новинками від партнерів-виробників;
- багатомовність ресурсу;
- наявність великої додаткової спеціальної інформації з технічного обслуговування.

Головне ж достоїнство TecDoc залишається незмінним уже понад 20 років - наявність на сторінках виключно якісних аналогів. З цієї причини його можна розцінювати ще як «неофіційний» сертифікат якості виробника і запчастин.