Промо-Статті

Вітаміни, що так необхідні взимку

31 грудня 2010 в 09:25
 
Зима — тяжкий період для всього організму. Позначається не тільки зміна клімату, нашестя вірусів, але й відсутність вітамінів. Перші сигнали авітамінозу подає шкіра.
 
 

Рецепт абсолютного задоволення

30 грудня 2010 в 13:58
 
Те, що справжнє задоволення від шопінгу рівноцінне задоволенню від сексу, ні для кого вже не секрет. Для одних - це певний вид спорту, для інших же - захоплююча розвага, якою можна займатися годинами, а то й довше.
 
 

Що дарувати у кролячо-котячий рік?

30 грудня 2010 в 09:46
 
Новий рік усе ближче, а часу для вибору подарунків рідним та колегам усе менше й менше. А так хочеться, щоб подарунок символізував наступаючий 2011 рік, приніс справжню радість, а не просто припадав пилом на полиці. До вибору подарунка варто підійти вкрай обережно й уважно. Адже ви повинні догодити не лише людині яку обдаровуєте, а й символу наступаючого року. Що ж можна дарувати у 2011?
 
 

Податковий кодекс в дії: працівники ДПА вчаться збирати гроші по-новому

29 грудня 2010 в 09:56
 
Країна готується до набуття чинності підписаного президентом Податкового кодексу. Бухгалтери підприємств, фінансові директори і службовці фіскальних органів у легкому сум'ятті. Як документ працюватиме з наступного тижня - один з пріоритетів роботи співробітників Мінфіну та Податкової адміністрації.
 
 

У тигровий рік економіка України так і не стала "тигром"

28 грудня 2010 в 10:49
 
Загалом представники бізнесу зберігають оптимізм. Підприємці вважають 2010 рік періодом, після якого має початися зростання. Мовляв, економічного дива не відбулося, але гірше, напевно, вже не буде.Економіка України не змогла наверстати передкризові показники, але потроху до них наближається. Значна частина бізнесменів заморозила свої проекти, доки не оживе попит, інші вирішили скористатися падінням і відкрили власну справу. Основні сподівання підприємці покладали на політику, мовляв, буде в краї
 
 
 
 

Контакти

Інформаційна служба маркетплейсу Ub.ua
(основний офіс)

43000, Україна, Волинська, Луцьк, Стрілецька, будинок 4
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create