Промо-Статті

Як поховати свій інтернет-магазин?

17 січня 2011 в 14:20
 
Якщо продажі стрімко падають, статистика нульова, а прибутку жодного, то ви дійсно постаралися і ретельно виконали всі нижче наведені правила. Але, якщо ваш магазин ще хоч якось працює, будь ласка, ознайомтеся з основними методами знищення власного бізнесу.
 
 

Особливості піару в інтернеті

17 січня 2011 в 10:54
 
PR розшифровується як public relations, зв'язки з громадськістю. Це робота з формування громадської думки про компанію, марку, товар або послугу. Піар в інтернеті має свої особливості, зумовлені специфікою середовища.
 
 

Який бізнес краще розпочинати в 2011 році?

17 січня 2011 в 08:07
 
2011 рік відкриває нові можливості для організації власного бізнесу, пише видання "Деньги". При зростаючій економіці громадяни будуть більше заробляти, але у них стане менше вільного часу. Це означає, що режим глобальної економії залишиться в минулому. І люди будуть готові «купувати час за гроші».
 
 

Бандера: Я не хочу бути Героєм України...

14 січня 2011 в 18:05
 
Тема справжніх героїв в постколоніальному українському суспільстві завжди викликає неабиякий резонанс та збурює громадську свідомість. Українські політичні еліти полюбляють бавитися в ордени та медалі. Одні отримують задоволення від їх милостивої роздачі, перевтілюючись в образ всемогутнього монарха. Інші ж вимолюють собі почесні звання.
 
 

Інтернет-магазин "з нуля": статті видатків

14 січня 2011 в 10:32
 
Ще 5-10 років тому багато підприємців, які зараз є лідерами в електронній комерції Україні, починали бізнес практично без стартового капіталу, власного складу, обладнання та персоналу, розповідає співзасновник інтернет-магазину з доставки квітів UFL.ua Олексій Созінов.
 
 

Шість речей, про які не варто писати в соціальних мережах

14 січня 2011 в 08:21
 
Соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, Myspace і інші, де люди обмінюються фотографіями, улюбленими піснями та знаходять колишніх однокласників, налічують мільйони користувачів. Однак є особисті дані, які не можна викладати в загальний доступ ні за яких умов, оскільки подібні відомості дають шахраям можливість обікрасти вас без особливих зусиль.
 
 

Перспективи української економіки в 2011 році

14 січня 2011 в 00:01
 
В 2011 році українську економіку, за прогнозами аналітиків, очікують неоднозначні часи. Тенденції до відновлення економічного росту, макроекономічної стабілізації та фінансового оздоровлення будуть поєднуватися з серйозними викликами світового та внутрішнього характеру. Висхідний тренд ВВП, швидше за все, не приведе до зростання реальних доходів населення через специфіку соціальної політики Кабміну.
 
 

Коли стане вигідною іпотека?

13 січня 2011 в 10:52
 
Іпотечне кредитування відновлюється надто повільно. Саме тому в 2011 році ставки будуть все ще високими, а умови доступу до кредитів залишаться гранично жорсткими.
 
 

Wikileaks загрожує викрити світовий бізнес

12 січня 2011 в 14:56
 
Як стало відомо, 43% компаній вже сьогодні зіткнулися з витоком конфіденційної інформації. Як це трапляється і що зробити, аби себе захистити?
 
 

Скільки коштує українська жінка

11 січня 2011 в 08:17
 
Відносини чоловіка і жінки в сучасній Україні часто нагадують трагікомедію. Вони є своєрідним віддзеркаленням стану нашого суспільства. Країна, яка ментально перебуває на межі Європи та Азії, Заходу та Сходу, російсько-радянського минулого та не зовсім визначеного майбутнього яскраво демонструє складність фінансового питання у сфері чоловічо-жіночих стосунків.
 
 

Прянощі допоможуть подолати застуду

10 січня 2011 в 16:22
 
Ось і настав час, коли ми все частіше зустрічаємо чхаючих і кашляючих людей. Про те, виявляється застуду можна подолати не лише приймаючи антибіотики та розрекламовані противірусні препарати, а й за допомогою звичайних прянощів.
 
 

Традиції українського Різдва

04 січня 2011 в 12:20
 
У давній українській традиції для належного святкування різдвяно-новорічних обрядів важливою була завчасна й серйозна підготовка. Обов'язково з пори жнив дбайливо зберігали обжинкового дідуха, в якого встромляли стебла жита, пшениці, вівса та відбирали м'яке пахуче сіно. До свят по господарству завершували практично всю важливу роботу.
 
 
 
 

Контакти

Інформаційна служба маркетплейсу Ub.ua
(основний офіс)

43000, Україна, Волинська, Луцьк, Стрілецька, будинок 4
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create